Úvod > Obec > Aktuality > Seminář o dotačních možnostech 3. 4. 2024

Seminář o dotačních možnostech 3. 4. 2024

Už zítra v 16:00 hod se koná bezplatný seminář v Moravské Chrastové, kde se dozvíte o aktuálních možnostech získání dotací, které mohou vaše domy ještě více vylepšit a zvýšit jejich energetickou účinnost. Odborníci vám poskytnou užitečné informace a odpoví na vaše dotazy.

Seminář pořádá Místní akční skupina Svitava ve spolupráci s obcí Brněnec. Je určen i pro obyvatele Bohuňova a pro majitele nemovitostí v obci. Více se zde můžete dozvědět např. o Kotlíkových dotacích, o dotacích Nová zelená úsporám, Nová zelená úsporám Light apod. Pokud v blízké době plánujete výměnu oken, zateplení domu, výměnu kotle nebo přemýšlíte o snížení energetické náročnosti domu, je tento seminář vhodný právě pro vás.

"Zjistit konkrétní informace můžete v oblasti renovace rodinných či bytových domů a využití OZE. Seminář je určen pro KOHOKOLIV, kdo vlastní nemovitost, a rád by ji například zateplil či osadil novými okny, dveřmi, vyměnil zdroj vytápění za kotel na biomasu nebo za tepelné čerpadlo. Podíváme se i na možnosti pořízení fotovoltaické elektrárny či solárního ohřevu vody, případně i na zelenou střechu či dešťovou vodu. Řekneme si také, jaký je ideální postup při menší či větší renovaci domu, abyste zbytečně nepřišli o možné dotační prostředky, které je škoda nevyužít. Představíme vám také novinky v NZÚ Light i ve standartních výzvách. Diskuzní část semináře ušijeme na míru vašim potřebám."

Pro zájemce bude vypraven hasičský vůz. Počet míst je omezen.
Případní zájemci kontaktujte starostku: 773 921 049

Datum: středa 3. dubna 2024