Úvod > Obec > Aktuality > Dotazník pro občany žijící na území MAS SVITAVA

Datum ukončení:
31.12.2020

Vážení občané,

chtěli bychom Vás požádat o vyplnění dotazníku, ve kterém se můžete vyjádřit k dění a životu ve Vaší obci a na Svitavsku a Brněnecku jako takovém. Vaše názory budou jedním z podkladů pro zpracování rozvojového dokumentu, na jehož základě bude moci MAS Svitava přerozdělovat finanční prostředky určené pro Svitavsko a Brněnecko pro období 2021 – 2027. MAS Svitava v regionu působí již 14 let a za tu dobu podpořila nejrůznější projekty, jako jsou například chodníky, školy, dětská hřiště, drobní podnikatelé, venkovská turistika, aj.

URČETE, KAM CHCETE SMĚŘOVAT DOTAČNÍ PROSTŘEDKY PO ROCE 2021, JAKÝM SMĚREM CHCETE ROZVÍJET SVŮJ REGION.

Dotazník je anonymní, Vaše odpovědi nebudou využity k jiným účelům. U otázek, prosím, zatrhněte vhodnou odpověď.
Pro vyplnění dotazníku klikněte zde.